Prywatność

Ochrona prywatności


Nasze zasady

Jednym z głównych celów portalu Regiopedia.pl jest gromadzenie najciekawszych informacji o Waszych regionach przygotowanych przez Was.

Bardzo nam zależy na ochronie prywatności naszych Użytkowników. Staramy się eliminować zdarzenia i technologie, które naruszają waszą prywatność. Jeśli uważacie, że jednak Wasza prywatność została naruszona, prosimy o pilny kontakt mailowy z Administratorem z Waszego regionu.

Wasze dane

Aktywne korzystanie z naszego portalu możliwe jest tylko po zarejestrowaniu się. Dlatego też zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza rejestracyjnego, gdyż dzięki niemu będziecie mogli aktywnie tworzyć nasz portal.

Wymagamy jedynie tych danych, których podanie jest niezbędne do prawidłowego działania naszego portalu. Adresy mailowe wymagane podczas procesu logowania mogą być wykorzystane w akcjach marketingowych, promocyjnych lub informacyjnych firmy Media Regionalne Sp. z o.o.

Podkreślamy przy tym, iż firma Media Regionalne Sp. z o.o.. jest jedynym administratorem danych przekazanych nam przez Użytkowników serwisu. Informujemy również, iż rejestracja nie jest obowiązkowa dla Gości portalu.

Ochrona danych

Firma Media Regionalne Sp. z o.o., właściciel portalu Regiopedia.pl, w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

W celu jak najpełniejszej ochrony Państwa danych stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne - ich zadaniem jest zapobieganie ingerencji w zebrane dane ze strony osób trzecich.

Oprogramowanie AdSerwerowe, z którego korzystamy, wykorzystuje Cookies do zbierania ogólnych, technicznych i statystycznych informacji o korzystaniu z naszego portalu przez Użytkowników. Pliki te są nieszkodliwe dla użytkownika i nie mogą czytać danych znajdujących się na Państwa komputerach.

Do danych o naszych Użytkownikach mają dostęp wyłącznie uprawnieni pracownicy firmy, którzy zobowiązani są do zachowania wszelkich informacji w tajemnicy.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku aktywnego uczestnictwa w dostarczaniu treści na stronach Regiopedii, wszystkie zamieszczone przez Was informacje są dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę, a firma Media Regionalne Sp. z o.o . nie ma możliwości ich zabezpieczenia przed ich swobodnym wykorzystaniem przez gości portalu.

Prawa użytkownika

Media Regionalne Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29-10-1997 r. (Dz. U. Nr 133 z dania 29-10-1997 r.), zapewnia wszystkim użytkownikom portalu Regiopedia.pl możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Dane te mogą zostać w każdej chwili, na prośbę użytkownika, usunięte. Aby dokonać w nich zmiany, prosimy przesłać emaila pod adres:zmianadanych.regiopedia@mediaregionalne.pl, z informacją o zmianach.

Pamiętajcie!

Pragniemy uczulić Was o dbanie o swoją prywatność. Dlatego zalecamy zachowanie ostrożności i nieudostępnianie swoich danych, dostępowych do swojego konta użytkownika tj:. loginu i hasła osobom trzecim. Natomiast przed opuszczeniem naszej strony zalecamy wcześniejsze wylogowanie. Dzięki temu inne osoby korzystające z Waszego komputera nie będą miały wglądu w Wasze dane.

Przypominamy również, że korzystając z naszego portalu, spotykacie się hasłami przygotowanymi i wpisanymi do poszczególnych kategorii przez naszych Użytkowników i Administratorów.